Objednávky recepce:

+420 774 877 649

E-mail:

masaze@estetickysalonkarolina.cz

Otevírací doba:

Po - Pá: 9 -11h / 14 -18h

Kryolipolýza – zmražování

Termín kryolipolýza je odborné označení pro jednu z forem liposukce, konkrétně se jedná o liposukci zmražením. Jde o dosud nejúčinnější formu bezbolestné liposukce, kterou je možné s dnešními technologiemi podstoupit, přičemž je metoda zmrazování podkožního tuku podložena mnoha klinickými studiemi a testy. Trvalá garance úbytku tuku je navíc minimálně 25% již při první aplikaci, což je oproti jiným neinvazivním metodám liposukce bezkonkurenční!

To vše, navíc bez bolesti, operace a rekonvalescence. Její výsledky jsou totiž srovnatelné s běžnou liposukcí. Tkáň zůstává naprosto neporušena a pacient se může ihned vrátit do běžného dne bez sebemenších komplikací.

Přístroj Cryotechnology disponuje dvěma keramickými aplikátory pro nasávání, které se dokonale přizpůsobí ošetřované partii. S aplikátory lze pracovat simultánně, přičemž lze nastavit teplotu a nasávání aplikátorů nezávisle na sobě.

KONTRAINDIKACE:
Těhotenství, menstruace, kojení
Onemocnění srdce včetně kardiostimulátoru
Ateroskleróza a cévní onemocnění
Rakovina, epilepsie, onemocnění kůže
Otevřené zranění, onemocnění ledvin a slinivky, onemocnění jater, hyperlipidemia, hemophilia, RSOsoby citlivé nebo s alergií na chlad, Raynaudův syndrom, kryoglobulinemie, hypoproteinémie

Kryolipolýza v létě:
Týden po kryolipolýze nemůžete hodit na sluníčko (solárko) opalovat partie, které byli zmražené. Po dovolené na opálenou kůži, můžete aplikovat kryolipolýzu, až po jednom týdnu od návratu.

Pro koho kryolipolýza není vhodná:
Pro velmi hubené, kteří mají tukovou vrstvu menší než 2 cm
Při extrémní obezitě

Aplikátor:
Malé bříško – 1 aplikátor
Větší bříško – 2 aplikátory
Vnitřní stehna – 2 aplikátory
Vnější stehna – 2 aplikátory
Paže – 2 aplikátory
Zadek – 2 aplikátory
Boky – 2 aplikátory

Cena:
45 minut 1 nasátí (jeden aplikátor) / 1 300,- Kč
45 minut 2 nasátí (dva aplikátory) / 2 200,- Kč.